بیمارستان ولی عصر (عج) فسا

 hedere bimarestan 000597.jpg

آخرین اخبار

مشاهده کلیه اخبار

   به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی تخصصی وفوق تخصصی حضرت ولیعصر(عج) فسا،در هشتمین روز از دهه فجر، بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) فسا شاهد افتتاح مرکز درمان ناباروری(IVF)وفاز اول مرکز تشخیص سرطان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس،امام جمعه شهرستان، فرماندار ویژه فسا نماینده مردم شهرفسا در مجلس شورای اسلامی، ریاست ومعاونین دانشگاه علوم پزشکی فسا و سایر مسئولین شهرستان فسابود .

 مدیر مرکز درمان ناباروری فسا گفت: تا کنون بیش از یکصد نفر از خدمات این مرکز استفاده کرده اند که خوشبختانه تعداد زیادی با موفقیت همراه شده است.
دکتر کوکبی با بیان اینکه طرح تخمک گذاری در این مرکز آغاز شده است افزود: انجام همه مراحل تولید جنین در این مرکز، باعث شده است 950نفر در نوبت مراجعه قرار بگیرند.

دکتر کوکبی ابراز نمود : 121 مورد IUI در این مرکز انجام شده است که از 90 موردی که نتیجه آنهامشخص شده 20درصد مثبت گردیده و 31 مورد در حال بررسی می باشدو 13 مورد IVF باموفقیت همراه بوده است .
نقدی مسئول بخش جنین‌شناسی این مرکز نیز گفت: در حال حاضر ۱۵ درصد زوج‌های شهرستان فسا از نعمت بچه دار شدن محروم هستند که برای انجام مراحل درمانی دیگر نیازی نیست به مرکز استان و استان‌های همجوار مراجعه کنند.
این مرکز ۱۰ نفر پزشک متخصص و فوق تخصص دارد و برای راه اندازی آن یک میلیارد تومان هزینه شده است.
هزینه درمان در مرکز درمانی ناباروری فسا دولتی و یک دهم بخش خصوصی است.

 hhjh copy.jpg

 eftetahe markaze nazaii bahmane 191196.jpg