بیمارستان ولی عصر (عج) فسا

 hedere bimarestan 000597.jpg

آخرین اخبار

مشاهده کلیه اخبار

به  گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)فسا:دکترعبدالعلی پاکدامن در پیامی، روز کارمند را به  تمامی پرسنل زحمتکش بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) تبریک گفت .

متن پیام به شرح ذیل می باشد :

          بسم الله الرحمن الرحیم

 

 فرارسیدن هفته دولت که مقارن است با گرامیداشت ایام شهادت شهیدان رجائی و باهنر ، یادآور حماسه آفرینی مردانی است که خدمت به مردم بویژه اقشارضعیف را سرلوحه کار خود قرار داده و برگ زرینی بر تاریخ افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه خدمت رسانی بی منت و خالصانه به مردم محروم و مستضعف است.

    بی‌تردید در سالی که از سوی مقام معظم رهبری سال "رونق تولید " نامگذاری شد ، فرصتی است برای کارمندان عزیز تا با سرمشق قرار دادن و تأسی از ویژگی‌های والای اخلاقی و راه و منش این شهدای گرانقدر دولت در راستای سربلندی و عزت ایران اسلامی و منویات مقام معظم رهبری گام بردارند.

       اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت بویژه شهیدان رجایی و باهنر ،  روز کارمند را به کارمندان عزیز بیمارستان حضرت ولیعصر (عج)فسا تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش همگان را در راستای خدمتگزاری به مردم عزیز و شریف شهرستان فسا از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.روزتان مبارک.

دکترعبدالعلی پاکدامن

ریاست بیمارستان حضرت ولیعصر(عج)