بیمارستان ولی عصر (عج) فسا

 hedere bimarestan 000597.jpg

آخرین اخبار

مشاهده کلیه اخبار

مراسم تکریم و معارفه ریاست بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) با حضور فرماندار ویژه، هیات رییسه، مدیران و کارکنان با تقدیر از دکتر عبدالعلی پاکدامنو معرفی دکترامیر انصاری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان فسا در جلسه تکریم و معارفه ریاست بيمارستان حضرت ولي عصر (عج) گفت: در دنياي امروز ديدگاههاي سلامت چشم اندازي وسيع تر پيدا كرده و به انتظارات غير پزشكي توجه ويژه اي كرده و رشد انتظارات و توجه مردم نسبت به ايمني، كيفيت و عدالت، توقع جهت ايجاد نظام سلامتي پاسخگو در برابر عملكرد را افزايش داده است.

سلیمان کرمی افزود: سه رويكرد اجرايي نظام تحول سلامت، حفاظت مالي از مردم و كاهش سهم مردم از هزينه هاي درمان، ايجاد عدالت در دسترسي به خدمات سلامت و ارتقاي كيفيت خدمات از توفيقات برجسته دولت تدبير و اميد است.

او ادامه داد: موفقيتهاي پي در پي دانشگاه علوم پزشكي فسا در بخشهاي مختلف و انتخاب بعنوان دستگاه برتر در جشنواره شهيد رجايي براي دومين سال پياپي نشان از تلاش و تعهد و دلسوزي قابل تحسين مجموعه مديريتي و كادر فعال متوليان امر سلامت در سطح شهرستان مي باشد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی فسا در این مراسم با عرض تسلیت ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله گفت: در یک موقعیت کم نظیر با وجود مشکلات اقتصادی و نوسانات ارزی در کشور، تیم مدیریتی فعلی دانشگاه قبول مسوولیت نمود که در طی این زمان با وجود مشکلات کارهای خوبی انجام شده است.

دکتر علی اصغر خالقی با اشاره به مشکلات در پرداخت های کادر درمانی، از زحمات پرسنل و کادر درمانی بیمارستان در خدمات رسانی به مردم قدردانی کرد و افزود: در این شرایط سخت کشور، خدا را شاکریم که با صبوری مردم و کادر درمانی، مشکلی برای سلامت مردم و در ارایه خدمات به وجود نیامده است.

او پذیرفتن مسوولیت در شرایط فعلی کشور و حوزه سلامت را از خودگذشتگی دانست .

ریاست دانشگاه ضمن قدردانی از تلاش های ریاست سابق بیمارستان ادامه داد: دکتر پاکدامن از مدیران بسیار صبور و بی آلایش هستند که در زمان مسوولیت خود با تعامل سازنده با سازمانها و ادارات شهرستان و همچنین معاونت ها و بخشهای مختلف دانشگاه و بیمارستان اقدامات و اتفاقات ارزشمند و خوبی با همکاری پرسنل و مدیران بیمارستان رقم زدند و موجبات رضایتمندی بیشتر مردم از بیمارستان را فراهم کردند.

دکتر خالقی با معرفی دکتر انصاری بعنوان سرپرست بیمارستان بیان کرد: دکتر انصاری موهبتی برای دانشگاه علوم پزشکی هستند که با دلسوزی، تلاش و احساس مسوولیت بازوی توانمندی برای معاون آموزشی دانشگاه و دانشکده پزشکی بودند.

در ادامه دکتر مجتبی سهراب پور معاون درمان دانشگاه گزارشی از نشست معاونین درمان دانشگاههای علوم پزشکی کشور اشاره کرد و گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، در سال 97بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) با انجام بیش از 20 هزار عمل جراحی رتبه اول تعداد اعمال جراحی در جنوب کشور را دارد که نشان می دهد با وجود مشکلات اقتصادی که دامنگیر کشور و حوزه سلامت است بر ارایه خدمات به مردم شهرستان فسا و مراجعه کنندگان از شهرهای اطراف تاثیر چندانی نداشته است.

در ادامه دکترعبدالعلی پاکدامن ضمن ارایه گزارشی از اقدامات و دستاوردها گفت: همراهی و همدلی کادر درمانی و پرسنل مجوعه ، هیات رییسه و مدیران موجب دستیابی به این موفقیت های بزرگ گردید .

در این جلسه دکترامیر انصاری سرپرست بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های انجام شده، گفت: توجه به درمان و همچنین آموزش و پژوهش در بیمارستان از اولویت ها خواهد بود .

در پایان با اهداء لوح از زحمات دکترعبدالعلی پاکدامن در طول تصدی مسوولیت بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) قدردانی شد و حکم دکترامیر انصاری بعنوان سرپرست مرکز آموزشی درمانی حضرت ولی عصر (عج) قرائت و توسط ریاست دانشگاه به وی تقدیم گردید.

دکتر عبدالعلی پاکدامن در مقطع فوق تخصص جراحی پلاستیک پذیرفته شده اند.