بیمارستان ولی عصر (عج) فسا

 hedere bimarestan 000597.jpg

آخرین اخبار

مشاهده کلیه اخبار

 

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است :

بسمR04;اللهR04;الرّحمنR04;الرّحیمR04;
یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل والنّهار، یا محوّل الحول و الاحوال، حوّل حالنا الی احسن الحال .
السّلام علی فاطمة و ابیها و بعلها و بنیها .

آغازسال مصادف است با ایّام شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها)؛ ارادت مردم ما به خاندان پیغمبر و دخت گرامی پیامبر اعظم اقتضائاتی دارد که یقیناً همه باید این اقتضائات را رعایت کنند و یقیناً رعایت خواهند کرد. امید است که این ایّام و این سال از برکات فاطمی سرشار و برخوردار باشد؛ و نام مبارک این بزرگوار و یاد ایشان تأثیرات عمیق و ماندگار خود را در زندگی مردم ما در سال ۱۳۹۴ بگذارد. و امیدواریم که این آغاز بهار طبیعت که آغاز سال نوی هجری شمسی است، برای ملّت ایران و برای همهR04;ی ملّتهایی که  نوروزرا گرامی میدارند مبارک باشد. سلام خاکسارانه عرض میکنم به ساحت حضرت بقیّة الله الاعظم (ارواحنافداه) و یاد امام بزرگوارمان و شهیدان را در این فرصت، گرامی میداریم و امیدواریم که ما را از برکات انفاس طیّبه و دعاهای ارواح مطهّر آن عزیزان برخوردار فرماید. یک نگاه اجمالی به سال ۱۳۹۳ میکنیم و نگاهی اجمالی به سال جاریR04;ای که در این ساعت شروع میشود. سال ۹۳ هم در عرصهR04;ی داخلی و هم در عرصهR04;ی خارجی و بینR04;المللی برای کشور ما سال پرماجرایی بود؛ چالشهایی داشتیم، پیشرفتهایی هم داشتیم؛ ما در اوّل سال ۹۳ با توجّه به همین چالشها بود که عنوان سال را گذاشتیم  «عزم ملّی و مدیریّت جهادی ». با نگاهی به آنچه در سال ۹۳ گذشت، مشاهده میکنیم که  عزم ملّی  بحمدالله بُروز و ظهور داشت. ملّت ما عزم راسخ خود را هم در تحمّل برخی مشکلاتی که برای او وجود داشت نشان داد، هم در روز بیستR04;ودوّم بهمن، در روز قدس و در راهپیمایی عظیم اربعین این عزم را، این همّت را از خود بُروز داد و نشان داد مدیریّت جهادی  هم در برخی از بخشها بحمدالله بارز و آشکار بود. در آن بخشهایی که مدیریّت جهادی را انسان مشاهده کرد، پیشرفتها را هم در آنجا مشاهده کردیم. این البتّه توصیهR04;ی مخصوص سال ۹۳ نیست، هم عزم ملّی و هم مدیریّت جهادی برای امسال و برای همهR04;ی سالهای پیشR04;رو برای ملّت ما مورد نیاز است .

 و امّا در سال ۹۴ آرزوهای بزرگی برای ملّت عزیزمان داریم که همهR04;ی این آرزوها هم دستR04;یافتنی است. آرزوهای بزرگ ما برای ملّت در این سال، پیشرفت اقتصادی است؛  اقتدار  و  عزّت  منطقهR04;ای و بینR04;المللی است؛ جهشهای علمی به معنای واقعی است؛ عدالت قضائی و اقتصادی است؛ و ایمان و معنویّت است که از همه مهمR04;تر و پشتوانهR04;ی همهR04;ی آن سرفصلR04;های دیگر است. به نظر ما همهR04;ی این خواستهR04;ها و آرزوها دستR04;یافتنی است؛ هیچR04;کدام از اینها چیزهایی نیست که از  ظرفیّت ملّت ایران  و ظرفیّت سیاستهای نظام بیرون باشد. ظرفیّتهای ما بسیار زیاد است؛ در این زمینه حرفهای گفتنیR04;ای وجود دارد که انR04;شاءالله به مهمR04;ترین آنها در سخنرانی عصر [شنبهR04;] اشاره خواهد شد .

آنچه در این ساعت مایلم به ملّت عزیزمان عرض کنم این است که این ظرفیّت عظیم و مهم دستR04;یافتنی است ولی شروطی دارد؛ یکی از مهمR04;ترین شروط عبارت است از همکاریR04;های صمیمانه میان ملّت و دولت؛ اگر این همکاری صمیمانه از دو سو شکل بگیرد، یقیناً همهR04;ی آنچه را که جزو آرزوهای ما است دستR04;یافتنی است و آثار آن را مردم عزیزمان به چشم خواهند دید. دولت، کارگزار ملّت است؛ و ملّت، کارفرمای دولت است. هرچه بین ملّت و دولت صمیمیّت بیشتر و همکاری بیشتر و همدلی بیشتری باشد، کارها بهتر پیش خواهد رفت. باید به یکدیگر اعتماد کنند؛ هم دولت، ملّت را به معنای واقعی کلمه قبول داشته باشد و ارزش و اهمّیّت وتواناییR04;های ملّت  را بدرستی بپذیرد، هم ملّت به دولت که کارگزار کارهای او است به معنای حقیقی کلمه  اعتماد  کند. من در این زمینه هم حرفهایی دارم و توصیهR04;هایی دارم که انR04;شاءالله در سخنرانی به آنها اشاره خواهم کرد. لذا به نظر من امسال را باید سال همکاریR04;های گستردهR04;ی دولت و ملّت دانست؛ من این شعار را برای امسال انتخاب کردم : «دولت و ملّت، همدلی و همR04;زبانی ». امیدواریم این شعار در عمل تحقّق پیدا کند و هر دو کفّهR04;ی این شعار، یعنی ملّت عزیزمان، ملّت بزرگمان، ملّت با همّت و با شجاعتمان، ملّت  بصیر  و دانایمان، و همچنین دولت خدمتگزار بتوانند به این شعار به معنای حقیقی کلمه عمل بکنند و آثار و نتایج آن را ببینند .

از خداوند متعال پیشرفت همهR04;ی کارهای بزرگ کشور را درخواست میکنیم و توفیق خودمان را در خدمتگزاری از خدای متعال مسئلت میکنیم .

والسّلام علیکم و رحمةالله و برکاتهR04;